ЛЮДИ БЕЗ ПРОФІЛЮ

Опис історії:

Уявіть собі найідеальніший світ майбутнього на який здатна ваша фантазія. Людство подолало усі проблеми, а Ви підключені до всесвітньої Мережі. Її технології дозволяють в один дотик будь-що вдягнути, опинитись у будь-якому місці та, навіть, як завгодно змінити свою зовнішність. Навколо стильні споруди, коштовні речі та неймовірно красива природа. Але одного дня на Вас надягають дивні окуляри. Крізь них Ви бачите жахливі вулиці, які анітрохи не схожі на звичне казкове місто. І поки Ви розглядаєте гори сміття та зруйновані будинки поблизу, Вас намагаються переконати, що саме це і є справжній світ.

Що б Ви зробили далі? Глибоко запхали б ці окуляри у дупу незнайомців та відмовившись їм вірити продовжували б насолоджуватись життям? Чи залишили б пристрій собі та спробували розібратись, як насправді виглядає світ?

Якщо обрали останній варіант, то ця історія саме для Вас. Сідайте зручніше і давайте разом з нашими героями спробуємо відрізнити ілюзію від дійсності. Та визначити ціну, яку Ви ладні заплатити для захисту Вашої реальності.

ОБСЯГ КНИГИ

176 с.

ВИДАВНИЦТВО

Видавничий дім Кондор

ЖАНР

фантастика

Thanks for Watching